Visit our social profiles

About us

Wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim pasja do prawa stanowią podstawowe filary działania Kancelarii Sobek. Celem Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowych.Nasza współpraca

"Dobre zarządzanie biznesem to zarządzanie przyszłością, a zarządzanie przyszłością to zarządzanie informacją” Marion Harper

nie zaczyna się od udzielenia porady prawnej, a od wyznaczenia celu, jaki Klient zamierza osiągnąć. Take postępowanie pozwala na  dobranie odpowiednich narzędzi prawnych, zdefiniowanie ewentualnych problemu, wyeliminowanie zagrożeń,  ustalenie słabych i mocnych stron. Współdziałanie doświadczeń i wiedzy gwarantuje naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji celów biznesowych.

Trzymamy się zasady, że nie ma dwóch takich samych spraw. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie, a w każdą ze spraw wkładamy tyle samo energii i zaangażowania.

Nie patrzymy na współpracę z Klientami jedynie przez pryzmat prawa, lecz podchodzimy do spraw globalnie, tak aby zapewnić jak najwyższy poziom usług.

 

Nasz zespół


Sign up for our newsletter now

By participating in our newsletter you will receive information related to changes in Polish law.